NNIPA खेल पुरस्कार अर्को महिना मध्यपुर थिमीमा

काठमाडु, जनवरी २ 26

नेपाल राष्ट्रिय र अन्तर्राष्ट्रिय खेलाडी संघले आज यस वर्षको एनएनआईपीए खेल पुरस्कारको मिति र स्थान घोषणा गर्‍यो।

एनआईआईपीएले फेब्रुअरी १० मा दुईपोखरामा मध्यपुर थिमी नगरपालिकाको तत्वावधानमा पुरस्कार आयोजना गरिरहेको छ। भक्तपुर दरबार स्क्वायर, तोखा, पाटण र बसन्तपुरमा विगत वर्षहरुमा यस पुरस्कारको सफलतापूर्वक आयोजना गरिसकेपछि एनएनआईपीएले यस संस्करणको लागि मध्यपुर थिमी नगरपालिकासँग हात मिलायो।

मध्यपुर थिमी नगरपालिका मेयर मदन सुन्दर श्रेष्ठ (बायाँबाट दोस्रो) नेपाल राष्ट्रिय तथा अन्तर्राष्ट्रिय प्लेयर एसोसिएसनका पदाधिकारीहरूले मंगलवार काठमाडौंमा पत्रकार भेटघाट गर्दा बोल्दै बोले। फोटो: THT

एनएनआईपीएले यस वर्षको पुरस्कार २ sports खेल शाखाहरुबाट प्रत्येक पुरुष र महिला खेलाडीलाई पुरस्कृत गर्दछ, आज आयोजकहरु लाई एक प्रेस बैठकमा सूचित गरियो। एनपीआईपीका अध्यक्ष दीपक श्रेष्ठले भने, 'खेलकुद र खेलाडीहरूको छनोट १ th औं दक्षिण एशियाई खेलकुदमा आधारित हुनेछ काठमाडौं, पोखरा र जनकपुरमा डिसेम्बर २०१ in मा हुनेछ,' एनएनआईपीएका अध्यक्ष दीपक श्रेष्ठले भने।

एनएनआईपीएले विजेताहरूको घोषणा गरी उनीहरूलाई १०,००० रुपैयाँ इनाम दिनेछ। श्रेष्ठले भने, 'विजेताहरूको निर्णय सम्बन्धित आवासीय संघहरूको सिफारिसमा गरिनेछ र उनीहरूले पुरस्कार रकमको आधा योगदान गर्नेछन्,' श्रेष्ठले भने। एनएनआईपीएले प्रत्येक पुरुष र महिला खेलाडीलाई एक वर्षका सर्वश्रेष्ठ खेलाडीहरुको रूपमा छनोट गर्दछ। सर्वश्रेष्ठ खेलाडीहरू प्रत्येकलाई १०,००,००० रुपैयाँ प्रदान गरिनेछ र ग्लोबल आईएमई बैंक कोटीको प्रायोजक हो।

एनएनआईपीएले यस संस्करणबाट राइजिंग प्लेयर अफ द इयर श्रेणी थप गरेको छ जस अन्तर्गत प्रत्येक पुरुष र महिला एथलीटलाई ट्रफी र 50०,००० रुपैयाँ प्रदान गरिनेछ। एनएनआईपीएले स्काई ब्रान्ड नेपालसँग यस पुरस्कारका लागि वर्ग प्रायोजकको रूपमा हात मिलाएको छ। युएस एभरेस्ट ताइक्वान्डो प्रतिभाशाली खेलाडी वर्ग प्रायोजन गर्दैछ जुन पुरुष र महिला एथलीटहरूलाई 50०,००० रुपैयाँ नगद पुरस्कार दिन्छ।

यसैगरी एनएनआईपीएले एक खेलाडीलाई गजराज जोशी आदर्श खेल व्यक्तित्व पुरस्कार र along .,००० रुपैयाँ प्रदान गर्नेछ भने एक खेल पत्रकारलाई २N,००० रुपैयाँ दिने एनएनआईपीए स्पोर्ट्स जर्नलिस्ट अवार्डबाट सम्मान गरिनेछ।

एनएनआईपीएले सम्मानित राष्ट्रपति दीपक विष्टको नेतृत्वमा खेलाडी छनौट गर्न चयन समिति गठन गरेको छ भने उपाध्यक्ष दीपक थापा समारोह संयोजक हुनुहुन्छ।


हिमालयन टाइम्स अन अनुसरण गर्नुहोस्
ट्विटर
]र
]फेसबुक

Source link

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *