जेन फोंडा गोल्डन ग्लोब्स 'सेसिल बी। डेमेल पुरस्कार प्राप्त गर्ने

लस एन्जलस: जेन फोंडाले आफैलाई हलिउडको आकर्षणको लागि एक गिरगिटजस्तो अभिनेता र सामाजिक कार्यकर्ताको रूपमा प्रस्तुत गर्छिन्, र अब गोल्डेन ग्लोब्स उनको उत्कृष्ट क्यारियर यसको उच्च सम्मानका साथ सम्मान गर्दछन्।

फोंडाले सेसिल बी। डेमेल पुरस्कार फेब्रुअरी २ 28 मा during 78 औं वार्षिक पुरस्कार समारोहमा प्राप्त गर्नेछन्, हलिवुडका विदेशी प्रेस संघले मंगलबार घोषणा गर्यो। अमेरिकाको सबैभन्दा प्रतिष्ठित अभिनय परिवार मध्ये एक सदस्य, फोंडाले "क्लाउट" र "कमि Home होम" जस्ता फिल्महरूमा आलोचकहरूको साथसाथै प्रशंसकहरूलाई मोहित र प्रेरित गरेको छ।

फोंडा, ऑस्कर विजेता हेनरी फोंडा र छोरी पीटर फोंडाकी बहिनी, जसले महिलाको समानतालाई समर्थन गर्ने र किशोर गर्भावस्था रोक्न र किशोरावस्थाको स्वास्थ्य सुधार गर्न संगठनहरू बनाएर प्रभाव पार्ने प्रभाव बनाई। उनले १ 198 2२ मा एक कसरत भिडियो जारी गर्‍यो र उदारवादी राजनीतिक कारणहरूको लागि सक्रिय थियो।

एक बयानमा, HFPA अध्यक्ष अली सर गोल्डन ग्लोब विजेता को सजावट क्यारियर र उनको "निरन्तर सक्रियता" सराहना गर्नुभयो।

"उनको निर्विवाद प्रतिभाले उनलाई उच्च स्तरको मान्यता प्राप्त गरेको छ," सरले फोंडाको बारेमा बताइन्। "जबकि उनको व्यावसायिक जीवनले धेरै मोड लियो, उनको परिवर्तनको प्रति अटल प्रतिबद्धता अझै बाँकी छ।"

डिमिल पुरस्कार एक वार्षिक व्यक्तिलाई दिइन्छ "मनोरञ्जनको दुनियामा अविश्वसनीय प्रभाव पार्ने व्यक्तिलाई।"

विगतका प्राप्तकर्ताहरूले टम ह्याks्क्स, जेफ ब्रिजहरू, ओपरा विन्फ्रे, मोर्गन फ्रिम्यान, मेरिल स्ट्रिप, बरब्रा स्ट्रिसेन्ड, सिडनी पोइटर र लुसिल बल समावेश गर्दछ।

आगामी ग्लोब कार्यक्रमका लागि नामांकन फेब्रुअरी announced मा घोषित हुने कार्यक्रम छ।

Onda 83 वर्षीय फोंडा पाँचवटा एकेडेमी पुरस्कारका लागि मनोनयन भएका छन् र थ्रिलर “क्लाउट” र करुणामय युद्धविरोधी नाटक "कमि Home होम" को लागि दुई जितेका छन्। उनीसँग अन्य चर्चित चलचित्रहरू थिए जसमा "चाइना सिन्ड्रोम", "द इलेक्ट्रिक हर्सम्यान" रोबर्ट रेडफोर्डको साथ, र "to देखि” "लिली टमलिन र डली पार्टनसँग थियो। उनले नेटफ्लिक्स टेलिभिजन श्रृंखला "ग्रेस र फ्रान्की" मा ताराहरू राखिन्।

सन्‌ १ 1970 s० को दशकमा फोंडाले कुख्यातता कमाए जब उनले भियतनाम विरोधी युद्धको प्रदर्शनको उचाइमा उत्तर भियतनामको यात्रा गरे र विमानविरोधी बन्दुकको छेउमा फोटो खिचेकी थिइन्। उनी आफ्नो निर्णयको लागि कडा आलोचनाको सिकार बन्न पुग्छिन् को लागी माफी मागे – फोटोमा पोज गर्न कि उनले उपनाम "हनोई जेन" दिए।

२०१ 2014 मा, फोंडालाई अमेरिकी फिल्म संस्थानले आजीवन उपलब्धि पुरस्कार प्रदान गर्‍यो। उनले महिला निर्देशकहरूको लागि इण्डीकलेक्टको जेन फोंडा कोष शुरू गर्‍यो, जुन एक संस्था हो जुन विश्वभरिका महिलाहरूले हेलम गरिएको फिल्महरूको बहालीलाई समर्थन गर्दछ।

फोंडालाई अमेरिकी क्यापिटलमा पक्राउ गरिएको थियो सन् १ 2019 2019 peace मा शान्तपूर्वक मौसम परिवर्तनको विरोधमा, एक कार्यले फायर ड्रिल शुक्रवारलाई डब गर्‍यो।

उनको th० औं जन्मदिनको लागि, फोंडाले प्रत्येक उनको नाफामुखी संस्थाहरूको लागि १ मिलियन डलर स raised्कलन गर्‍यो, जर्जिया अभियान वयस्क शक्ति र सम्भाव्यता र महिला मिडिया सेन्टरको लागि। उनी निर्देशकहरूको बोर्डमा पनि काम गर्दछिन र डोनर डायरेक्ट एक्शनलाई १ मिलियन डलर दान गर्‍यो, जसले महिलाको समानता प्रवर्धन गर्न फ्रन्ट-लाइन महिला संगठनहरूलाई समर्थन गर्दछ।

फोंडाको पुस्तक, "म के गर्न सक्छु? मेरो मार्ग जलवायु निराशाबाट एक्शन, "गत बर्षमा विमोचन गरिएको थियो, उनले फायर ड्रिल फ्राइडेका साथ आफ्नो व्यक्तिगत यात्राको विवरणहरू प्रस्तुत गर्‍यो।

पोष्ट जेन फोंडा गोल्डन ग्लोब्स 'सेसिल बी। डेमेल पुरस्कार प्राप्त गर्ने पहिले देखा पर्‍यो हिमालयन टाइम्स

Source link

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *