एनजीए एकेडेमी शुरू गर्दछ

काठमाडौं: नेपाल जिम्नास्टिक संघले मंगलबार राष्ट्रिय खेलकुद परिषदको परिसरमा जिम्नास्टिक एकेडेमीको शुभारंभ गर्‍यो।

एनएससी सदस्य सचिव रमेशकुमार सिलवालले एक कार्यक्रम अन्तर्गत एकेडेमीको उद्घाटन गरे। युवा तथा खेलकुद मन्त्रालयका सचिव रामप्रसाद थपलिया पनि यस अवसरमा उपस्थित थिए। एनजीएले जिमनास्टिक हललाई पुनर्निर्माण गर्‍यो जुन २०१ 2015 को भूकम्पले ध्वस्त पार्यो र त्यहाँ एकेडेमी चलाउने निर्णय गर्यो।

फोटो: THT

यसैबीच, एनजीएले पनि जिम्नास्टिक कोचको पाठ्यक्रम मंगलबारबाट आयोजना गर्‍यो। कुल २ 25 प्रशिक्षकले उक्त कोर्समा भाग लिइरहेका छन् जुन मुख्य प्रशिक्षक राजेश्वरमान स्थानपीट, पूर्णमान बज्राचार्य, नीरू दर्शन्धरी डंगोल, सजनी मानन्धर र गुणे नारायणद्वारा सञ्चालित छन्।


हिमालयन टाइम्स अन अनुसरण गर्नुहोस्
ट्विटर
]र
]फेसबुक

Source link

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *