सेटिल्ला माथि जितको साथ एटलेटिको ला लिगा लिडमा कडा पकड

MADRID: ला लीगा नेता एटलेटिको म्याड्रिड फेरि आफ्नो शीर्षक क्रेडेन्शियल प्रमाणित फेरि म Tuesday्गलबार घर मा Inv-Sevilla २-० को हराएर स्ट्यान्डि ofको शीर्षमा चार अंक स्पष्ट पार्दै।

एटेलिको एक आदर्श सुरुवातमा उत्रिए जब एन्जेल कोरियाले दायाँ फिर्ता किरन ट्राइपियरबाट फर्कने पास प्राप्त गरे र सेभिलालाई एक शटले आश्चर्यचकित तुल्याए जसले १ post औं मिनेटमा उनलाई अग्रता प्रदान गर्न नजिकको पोस्टमा उछाल्यो।

मिडफिल्डर शाउल निगुएजले the 76 औं सिजनमा आफ्नो पहिलो गोल गर्न सेभिलालाई सबै प्रतियोगितामा १० खेलमा पहिलो पराजयमा जित्न सफल हुन सफल भए।

जीतले एटलेटिकोलाई १ games खेल पछि 41१ अंकमा पुर्‍यायो, चार स्थानमा दोस्रो स्थान वास्तविक म्याड्रिड जसले १ played खेलेका छन्।

"हामीलाई थाहा थियो कि हामीले खेलका केही क्षणहरूमा कष्ट भोग्नुपर्नेछ तर उनीहरूले हामीलाई धेरै खतराको कारण गर्न सकेनन, उनीहरूसँग धेरै स्वामित्व थियो तर हामीलाई नोक्सान गर्न सक्दैनथे," गोलकीपर कोरियाले भने।

"हामी यसलाई जित्नको लागि प्रत्येक खेलको लागि तयारी गर्छौं जुन हामी गर्न प्रयास गरिरहेका छौं। हामीलाई थाहा थियो सेभिला कठिन प्रतिद्वन्द्वी हुनेछन्, उनीहरूको राम्रो मौसम चलिरहेको छ, त्यसैले म ज्यादै सफल भएकोमा हामी जित्न सफल भयौं। ”

एटलेटिकोले सप्ताहन्तमा आराम पाएको थियो किनभने एथलेटिक बिलबाओसँगको उनीहरूको खेल स्पेनको राजधानीमा हिम आँधीको कारण स्थगित भएको थियो, यद्यपि हिउँको अवस्थाले उनीहरूको प्रशिक्षण तालिकामा अवरोध खडा गरेको थियो।

वान्डा महानगरको किनारमा मोटो हिमपात देख्न सकिन्छ र तापक्रम माइनस सात सेल्सियसमा झर्दै एटलेटिकोको विकल्पले इलेक्ट्रिक हीटरको छेउमा राखिएको व्यायाम बाइकलाई न्यानो राखेर स्ट्यान्डमा न्यानो राख्छ।

सेभिला मिडफिल्डर फर्नान्डोले आफ्नो पक्ष स्वीकारे, स्पेनका केही शहरहरूमध्ये एउटा जुन बरफबाट जोगियो, मौसमको सामना गर्न स .्घर्ष गर्दै।

"यो चिसो हुँदा यो खेल्न गाह्रो हुन्छ र तिनीहरू उत्कृष्ट पक्ष हो त्यसैले यो हाम्रो लागि गाह्रो थियो, तर उनीहरूसँग मात्र थियो वास्तविकदुई दुई अवसर र दुई गोल, "उनले भने।

इ side्ल्यान्डमा सट्टेबाजी गर्ने नियम तोड्नेमा १० हप्ताको निलम्बन रोकिए पछि पहिलोपटक घरले ट्राइपियरलाई फिर्ता बोलायो। अपील हुन नसकेपछि इ England्ल्यान्डका डिफेन्डरले दुई गोलमा ठूलो भूमिका खेलेर आफ्नो मूल्य प्रमाणित गर्यो।

एटलेटिको कोच डिएगो सिमियोनले १२ game मिलियन-यूरो (१$4 मिलियन डलर) अगाडि जोओ फेलिक्सलाई दोस्रो खेलको लागि बेन्चमा कोरियाको पक्षमा शुरू गरे र अर्जेन्टिनाले क्षेत्रको किनारबाट एक अचम्मलाग्दो शटको साथ उनको विश्वास फिर्ता लिए, फ्ल्याममोक्सि Se सेविला किपर बोनो।

सेभिलाले उनीहरूको अघिल्लो नौ खेलहरू मध्ये सात जितेका थिए र डिएगो सिमोनको पक्षका लागि चीजहरू सजिलो भएनन्। एटलेटिकोको १ to गोलमा १ firing शट बनाए तर एटलेटिको कीपर जान ओब्लाकले मात्र दुई पटक काम गर्न सके।


हिमालयन टाइम्स अन अनुसरण गर्नुहोस्
ट्विटर

फेसबुक

Source link

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *