प्रधानमन्त्री ओलीले पार्टी कार्यकर्ताहरूको विश्वास जित्न सकेन, दाहाल भन्छन्

काठमाडौं: नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एनसीपी) का दाहाल-नेपाल गुटका सह-अध्यक्ष पुष्पकमल दाहालले आज प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले पार्टीले सरकारको जनहितको काममा बाधा पुर्‍याएको आरोप लगाउँदै गरेका टिप्पणीलाई नियन्त्रणमा लिए।

एनसीपीको काठमाडौं जिल्ला कमिटीले आफ्नो गुटको नजिक आयोजित आयोजना कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै पूर्व प्रधानमन्त्री दाहालले प्रधानमन्त्री ओलीले पार्टी सदस्यहरूको विश्वास जुटाउन पूर्ण रूपमा असफल भएको कुरा बताए। यसबाहेक, दाहालले प्रधानमन्त्री ओलीले प्रतिनिधि सभा भंग गरी नेपाली जनताको इच्छाको अनादर गरेको आरोप लगाए।

यस्तै तरीकाले वरिष्ठ नेता माधव कुमार नेपालले पनि विवादित प्रधानमन्त्रीलाई टिपोट गरे कि ओली पार्टीको कार्यप्रणालीको अनुपालनमा छैनन् र उनले यो पनि भने कि उनले मुद्दाहरूलाई सुल्झाउन कहिल्यै रुचि राखेनन्।

कोचर्स नेपालले साझा भने कि तल्लो सदन भत्काउनु नेपालको संविधानमाथि आक्रमण हो र प्रजातन्त्रको संरक्षणका लागि त्यस्ता नेता र पार्टी कार्यकर्ताहरूले एकजुट हुनुपर्दछ।

युद्धरत गुटका नेताहरूले टर्न-टेक लिने र तीतो-मीठो टिप्पणी गर्ने आदानप्रदानको राजनीति भर्खरका दिनहरूमा सबैभन्दा अगाडि देखिएको छ।


हिमालयन टाइम्स अन अनुसरण गर्नुहोस्
ट्विटर
]र
]फेसबुक

Source link

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *