म्याड्रिड पीडाबाट फर्किए, बेलको टोटनह्याम दोस्रो दोस्रो पर्खँदै छ

लन्डन: यो भव्यताको क्षण हो टोटेनहम ग्यारेथ बेलको उत्पादन देख्नको लागि अभ्यस्त भइसकेका थिए: २ 25 यार्डबाट निकालिएको शट जालको माथिल्लो कुनामा घुमाउँदै।

प्राय जसो, बाले मे १,, २०१ 2013 मा टोटेनहमको उद्धारकर्ता थिए। तर सुन्दरल्याण्ड बिरुद्धको खेल विजेता टोटेनहमलाई च्याम्पियन्स लिगमा निचोरेर वा बालेलाई क्लबमा रहन मनाउन पर्याप्त थिएन कि उसलाई बायाँबाट देब्रे पछाडि रूपान्तरण गरियो। विger्गर आतंककारी प्रतिरक्षा।

रियल म्याड्रिडले प्रस्ताव गरेको १० करोड यूरो (तत्कालीन विश्व कीर्तिमान १2२ मिलियन डलर) टोटेनह्यामको लागि अस्वीकार गर्न असहनीय थियो। एउटा यूरोपीय पावरहाउसमा सर्नु भनेको बेलले खोजेको कुरा मात्र हो। तर सात बर्ष पछि बाले उत्तर लन्डनमा Mad१ वर्षको उमेरमा म्याड्रिडबाट loanणमा backणमा फर्किएका छन् र धेरै जसो खेलाडीहरूको ईर्ष्याको साथ म्याड्रिडमा उनका आलोचकहरू छोडेका छन्।

“जब तपाईं वास्तवमै यसलाई विश्लेषण गर्नुहुन्छ, ग्यारेथले ठूलो सफलता पाएको छ,” बेलका एजेन्ट जोनाथन बार्नेटले एसोसिएटेड प्रेसलाई भने, “उनी साकरमा बेलायतको सबैभन्दा सफल निर्यात भएका हुन। र यसैले अन्तिम (केही महिना) मा हेर्नु केही अन्यायपूर्ण छ। यदि तपाईंले यसलाई लामो अवधिमा हेर्नुभयो भने, तपाईं भन्नुहुने थियो ग्यारेथले कत्ति राम्रो गर्यो।

"दुर्भाग्यवस, अन्तमा (म्याड्रिडमा) … यो लाजमर्दो कुरा हो कि मानिसहरूले यस थोरैको बारेमा यति धेरै लेखेका छन् र उनको सम्पूर्ण भविष्यको बारेमा थोरै।"

भविष्यले टोटेनहम जर्सी लगाएको छ – आशा छ कि बलको लागि वेस्ट ह्याम बिरुद्ध प्रिमियर लिगमा आइतबार टोलीलाई च्याम्पियन्स लिगमा फर्कन सहयोग पुर्‍याउन।

"विगतका मानिसहरूले भनेका चीजहरू थिए, 'उसले आफ्नो प्रेम गुमायो।' तर यो कहिले पनि हुँदैन,” बेलले हालसालै भने। "मलाई लाग्छ यो म भएको क्लबमा प्रेम हराएको मात्र हुन सक्छ।"

टोटेनह्यामको साथ प्रेम सम्बन्ध क्लबको लागि अनिवार्य रूपमा उनको दोस्रो डेब्यूमा के हो जुन संग पुनः जादू गर्न सकिन्छ। यो एक स्टेडियममा हुन सक्छ कि ऊ अवस्थित थिएन जब ऊ उत्तर लन्डनको उही प्याचमा अन्तिम पटक खेलायो जब ह्वाइट हार्ट लेन २,70० days दिन अघि।

टोटेनह्यामका प्रबन्धक जोस मोरिन्होले भने, "उनी धेरै राम्रोसँग काम गर्दैछन, उनी धेरै समयसम्म गर्न नसक्ने ढ way्गले काम गर्दैछन।" "ऊ एकदम राम्रो अवस्थामा छ।"

बलको पहिलो टोटेनहम उपस्थिति अगस्त २०० 2007 मा भएको थियो, म्यानचेस्टर युनाइटेडको १-० को हार थियो – टोली मोरिन्होको पक्षले अन्तर्राष्ट्रिय ब्रेक अघि -1-१ ले पराजित गर्‍यो। गोलकीपर ह्युगो ल्लोरिस मात्र त्यस पक्षबाट बाँकी छ जसले २०१२-१-13 सिजनको अन्तिम दिनमा सुन्दरल्यान्डलाई स्पर्सको विदाईमा हरायो।

अब मोरिन्होले आक्रमणकारी विकल्पहरूको पूर्ण पूरकको स्वाद लिइरहेको छ कि बाले हेरी केन र छोरा हेउंग-मिनेटको साथ अगाडि देख्न सक्दछन्।

"ग्यारेथसँग मेरो पहिलो कुराकानीमा पहिलो प्रश्नहरू मध्ये एक थियो," तपाईंको मनपर्ने स्थान के हो? "" मोरिन्होले भने। "यो नम्बर १० को रूपमा हैन, यो स्ट्राइकरको रूपमा हैन, यो बाँया छेउमा त्यस्तो छैन जस्तो उसले साउथेम्प्टन र टोटनहममा आफ्नो क्यारियरको पहिलो वर्षहरूमा गर्यो। उसको मनपर्ने स्थिति अब दाहिने तर्फ छ।

“त्यसोभए, यो उनको विकासको धेरै राम्रो सुरूवात बिन्दु थियो। जब उहाँ आफ्नो निरन्तरतामा पुग्नुहुन्छ र जब उनी आफ्नो सामान्य तीव्रता र गतिशील हुन्छन्, म सोच्छु कि उनी खेलाडी हुन सक्छन् जब उनी रियल मैड्रिड गएका थिए, उनी एकदम समान अवस्थामा थिए।

बेल वेल्सको लागि खेल्न पर्याप्त फिट भएको एक महिना भन्दा बढी भइसकेको छ, टोडनह्याम फिर्ता मैड्रिडमा हटाईएको पूरा हुनुभन्दा ठीक अघि।

जूनमा महामारी शटडाउन समाप्त भएपछि जिनेडाइन जिदानले ला लिगा खेलहरूमा लगभग १०० मिनेटको लागि बेलको प्रयोग गर्‍यो र अगस्टमा च्याम्पियन्स लिगमा उनलाई कुनै पनि प्रयोग नगरेको a 45-शब्दको बयानले उनको प्रस्थान संकेत अघि।

"उसलाई आफ्नो फुटबल चाहिएको छ," मोरिन्होले भने, "र उसले फेरि एक शीर्ष खेलाडी महसुस गर्नु पर्छ।"

गाउँले कहिल्यै मैड्रिडमा वा स्पेनिशको जीवनशैलीमा पूर्ण रूपमा बसोबास गर्ने व्यक्तिको रूपमा चिनिने थिएन किनकि उसले भाषा बोल्दैनथ्यो र चुपचाप दोपहरलाई तालिमका गल्फबाट टाढा राख्दछन्, ढिलो रातको साथ टिमका साथीहरूसँग सामजिक रहनु भन्दा पनि।

सायद कम समय म्याड्रिड द्वारा खर्च गरिएको थियो – वा स्थानीय मीडिया – सबैभन्दा ठूलो अवसरहरूमा प्रभाव पार्ने उसको क्षमतामा ध्यान केन्द्रित गर्दै। अतिरिक्त समय हेडर जस्तो कि २०१ Mad च्याम्पियन्स लिगको अन्तिम जीत एट्लिटिको म्याड्रिडमा राम्रोको लागि म्याड्रिड राखियो। वा लिभरपूललाई ​​हराउन २०१ final फाइनलको विकल्पको रूपमा साइकल किक सहित दुई गोलहरू।

]"उनले सबै कुरा जितेका छन, उनले देखाए कि उनी विश्वको शीर्ष खेलाडीहरु मध्ये एक हुन्," बार्नेटले भने, जसले हालसालै आफ्नो एजेन्सी संयुक्त राज्य अमेरिकामा आधारित आईसीएम पार्टनरलाई बेच्यो तर आईसीएम स्टेलर स्पोर्ट्स डिभिजनको प्रभारी रहनेछ। “त्यसोभए कुनै त्यस्तो दबाब छैन। ऊ आफैले कसैलाई प्रमाणित गर्नु पर्दैन।

“तर उसले के गर्नु छ – म चाहन्छु उसले केवल आफैं आनन्द उठाऊ, आफ्नो जीवनको आनन्द उठाओ। उसले जीवनमा अरू सबै कुरा पायो। त्यसोभए ऊ आफ्नो अन्तिम दुई-चार वर्ष वा फुटबलमा जे पनि मनपर्नेछ। ”


हिमालयन टाइम्स अन अनुसरण गर्नुहोस्
ट्विटर

फेसबुक

Source link

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *